Wydarzenia

Super User

dzie babci i dziadka w gminnym orodku kultury kruszynie 17 20190205 1096757788

W dniu 02 lutego 2019 roku Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Kruszynie miał zaszczyt gościć Babcie i Dziadków z okazji odłożonego ich święta.Na uroczystości zaprosiły ich Dyrektor GOK Pani Agata Jatczak i Pani Kierownik Zespołu Folklorystycznego Irena Muszyńska. Swoją obecnością zaszczyciła Wójt Gminy Włocławek Pani Magdalena Korpolak – Komorowska oraz Starosta włocławski Roman Gołębiewski. Wójt złożyła życzenia przybyłym gościom oraz wręczyła bukiety kwiatów przedstawicielom babć i dziadków. Następnie starosta życzył zdrowia oraz w tym wyjątkowym dniu wręczył przybyłym gościom słodkości. Byli też Radni Gminy Włocławek. Organizatorzy przygotowali program artystyczny w wykonaniu Zespołu "Kruszynioki”, który zyskał uznanie publiczności. Wnuczki i wnuczkowie z Teatrzyku "Kruszynka” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury przedstawiły swój program artystyczny, czym wyraziły podziękowanie, wdzięczność i szacunek swoim babciom i dziadkom. Odbył się także konkurs przeprowadzony przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy Placówkę Terenową we Włocławku. Przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS Wioletta Mierzwicka i Zbigniew Suchomski wręczyli testy z 20 pytaniami wielokrotnego wyboru pt. „Upadek to nie przypadek”. Wcześniej jednak odbyło się szkolenie, które przeprowadził Zbigniew Suchomski. Nagrody w konkursie otrzymały osoby z największą ilością prawidłowych odpowiedzi.
O miłą, rodzinną atmosferę zadbali organizatorzy. Oczywiście tradycyjnie były napoje i mnogość słodkości.

Opracowała
Agata Jatczak

Kategoria: