Wydarzenia

Super User

wystp teatrzyku dziecicego kruszynka 44 20190110 1375251660W dniu 28 września 2018r  w Gminnym Ośrodku Kultury z siedzibą w Kruszynie Teatrzyk „Kruszynka” zaprezentował  przedstawienie poświęcone postaci Wielkiego Polaka Józefa Piłsudskiego.
Przedstawienie było częścią projektu ,,Niepodległa” realizowanego przez Naszą Gminę we współpracy z GOK w ramach obchodów uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Główne motto zawarte w przedstawieniu to – Józef Piłsudski widziany oczyma dzieci. W wypowiedziach dzieci zawarte było wiele słów podkreślających tragizm wojny i rozpacz po bliskich, którzy zginęli podczas walk. Przedstawienie bardzo się podobało zebranej publiczności  i  zostało nagrodzone gromkimi  brawami.

Opracowała Agata Jatczak

 

Kategoria: